Новини / News

Втримаймо Україну на першому місці!

Ого-го. Щойно ми написали про розрив між німецькою й українською частинами «Вікі любить пам’ятки» за загальною кількістю завантажених світлин, як він почав стрімко зменшуватися — і Україна таки вийшла на перше місце!

За 5 днів наші учасники завантажили 14 тисяч зображень, і співвідношення між Україною і Німеччиною змінилося з 24 і 29 тисяч завантажених знімків до 38 і 37 тисяч відповідно. Прямо зараз фотографій пам’яток завантажено 38 195, майже на цілу тисячу більше.

Дякуємо Вам! Ми уважно слідкуватимемо за статистикою останньої півдоби, що залишилась до кінця конкурсу. Було б дуже приємно таки втримати цю кількісну перевагу — але майте на увазі, що конкурс триває до 23:59 за поясним часом, тож німці закінчать приймати фото на годину пізніше за нас. Сподіваємося, відриву станом на північ вистачить, щоб утримати першість 🙂

Крім того, п’ятеро українців — у десятці користувачів, що завантажили найбільше фотографій у світі 😉

Кілька світлин із останніх завантажених:

Будинок готелю. Кіровоград, вул. Дворцова 9. Автор фото — Сергій Криниця Haidamac (ліцензія CC-BY-SA-4.0)
Будинок готелю. Кіровоград, вул. Дворцова 9. Автор фото — Сергій Криниця Haidamac (ліцензія CC-BY-SA-4.0)
Житловий будинок у Львові на вул. Сосюри 1. Автор фото — Klymenkoy (ліцензія CC-BY-SA-4.0)
Житловий будинок у Львові на вул. Сосюри 1. Автор фото — Klymenkoy (ліцензія CC-BY-SA-4.0)
Житловий будинок у Харкові на вул. Гоголя 11. Автор фото — Tala tamila (ліцензія CC-BY-SA-4.0)
Житловий будинок у Харкові на вул. Гоголя 11. Автор фото — Tala tamila (ліцензія CC-BY-SA-4.0)

16 коментарів до “Втримаймо Україну на першому місці!

 • Сповіщення: Наше журі приступило до роботи… (сюрприз!) | Вікі любить пам'ятки

 • Зрозуміло. Я просто давно хотів сказати, що знищені пам’ятки, навіть якщо їх потім знімають з обліку, варто у списках залишати. Це би відповідало духу такого заходу, як наш конкурс. Це суто ІМХО. Фотографії втрачених пам’яток особливо цінні.

  Тут правда філософське питання – чим різниться “знищена-знята” від “знятої-знищеної”.

  Відповісти
  • Теж вважаю, що у списках пам’ятки повинні залишатися. Чи знищені, чи виключені. Адже це ж стає історією…

   Відповісти
 • Не міськради, а міністерства. У списку, який надала ОДА, кілька пам’яток на Ніжинській подані курсивом з позначкою «Виключено. Наказ МКТ № 662/0/16-07 від 16.06.2007 р.»

  Відповісти
   • Так Мінкульт і відає місцевими. А національними — Кабмін.
    Обласні управління культури/архітектури/ОКС можуть лише брати на облік як щойно виявлені об’єкти.

    Відповісти
 • Доброго дня! Вітаю всіх із закінченням конкурсу і з перемогою України!!! Скажіть, бідь ласка, кому писати щодо некоректного підрахунку балів по областях у статистиці: наприклад, у Оріхівському районі Запорізької області я сфотографувала 18 пам’яток, вони усі сфотографовані і розміщені у сховищі WikiMedia вперше, вчора завантажила їх у межах конкурсу – бачу у себе у статистиці по Запорізькій області 18 балів, у той час як має бути 36 балів, тобто 18*2?

  Відповісти
  • В тій статистиці яка була на протязі конкурсу бальний коефіцієнт не враховувався. Я так розумію орги будуть тримати інтригу до оголошення результатів по десятці і областям і тільки там ми вже побачимо результати із цими додатковими балами.

   Відповісти
  • Та статистика (як і раніше) рахує за пам’ятками. Врахуйте, що є ж памятки із неправильними ІД, ми їх маємо хоча б перевірити, уточнити в авторів. Чи й самі автори мають виправити те, що поспіхом вантажили 🙂 Можемо сказати, що тільки у 2015 році було сфотографовано 3773 нових пам’яток: https://commons.wikimedia.org/?curid=36090847

   А от 2476 пам’яток були сфотографовані та вантажилися усі 4 роки (2012, 2013, 2014 та 2015) 🙂

   Відповісти
 • А німці вантажили так, ніби конкурс ще не скоро закінчиться. У нас за останню хвилину було 27 фото, в німців за їхню останню хвилину — три.

  Відповісти
 • Головне щоб німці не активізувались в останню годину доби за німецьким часом, як колись македонці по ВЛЗ. Бо цілий місяць то цілий місяць, а ось останні години це щось неймовірне в цих конкурсах.

  Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *