Контакти

Відвідайте нас на Facebook
Відвідайте нас на Twitter

До оргкомітету конкурсу просимо звертатися за електронною адресою:
wlm@wikimedia.org.ua

Організатор конкурсу — громадська організація «Вікімедіа Україна»
Адреса:
ГО «Вікімедіа Україна»
вул. Мечникова, 14/1, офіс 516, м. Київ, 01133
Ілля Корнійко, Голова Правління
chair@wikimedia.org.ua
Віра Моторко, менеджерка, відповідальна за конкурс
vira.motorko@wikimedia.org.ua

 

105 thoughts on “Контакти

 1. Загрузили фото на конкурс, но в списках они не отобразились. Мы всё сделали правильно?

 2. Доброго вечора!
  Напишіть, будь ласка, для конкурсу “Вікі любить пам’ятки”, які категорії при завантаженні світлин потрібно обирати? скільки? в якій послідовності?
  Я вже завантажив декілька перших фото, чи не могли би Ви перевірити, правильно я все зробив? Цього достатньо для участі в конкурсі? Дуже дякую…

  • Доброго дня! Якщо Ви скористалися конкурсним завантажувачем, то у Вас на фото мали з’явитися шаблони про те, що фото завантажено під час конкурсу. На сайті написана покрокова інструкція: гляньте на бічну панель. Ще можете написати Ваш нікнейм у Вікісховищі, ми перевіримо

 3. Скажите пожалуйста, когда можно будет загружать фото на конкурс 2017?

  • Фотографії на конкурс 2017 прийматимуться з 1 по 30 вересня 2017 року.

 4. Підскажіть будь ласка, для наповнення україномовного розділу відкритої багатомовної енциклопедії “Вікіпедія” на 2017 рік, що необхідно робити, як я розумію знаходити списки пам’яток району, доповнювати фото, чи ще якийсь матеріал необхідно викладати. Як додавати фото? Заздалегідь вдячна за допомогу.

  • Зі сторінки Списки пам’яток тут у блозі можна перейти на детальніші за районами, розміщені у Вікіпедії. Якщо у вас є матеріали про пам’ятки, ви можете писати про них статті (див. довідку у Вікіпедії). Для багатьох об’єктів наразі бракує координат, їх можна додавати. Свої запитання можете писати мені. Дякую!

 5. Доброго дня!

  Я раніше завантажував кілька фото пам’яток з прив’язкою до ID у списку. Хотів би взяти участь у цьогорічному конкурсі, але завантажити заново такі ж фото не можу через те, що вони вже є у Вікісховищі.
  Підкажіть, якось можна ці фото додати до конкурсних посиланнями чи що…?

 6. Pingback: Звертайтеся по технічну підтримку! | Вікі любить пам'ятки

 7. Прошу поясніть, що означає коли пам’яткою є “поселення”. Наприклад, у селі Стуфчинці Хмельницького району пам’яткою є “Поселення”. Це саме село чи це якесь давнє поселення неподалік від села? Як слід правильно розуміти? Дякую

  • Зазвичай це місце, де археологи розкопали поселення (і потім закопали). На терені часто ніяк не виділяється, нічим не позначене.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *