Прийом світлин закінчився, або Спокій нам лише сниться

Житловий будинок, фрагмент, поч. 20 ст. (Івано-Франківськ). Автор фото — Константинъ, вільна ліцензія CC BY-SA 4.0
Житловий будинок, фрагмент, поч. 20 ст. (Івано-Франківськ). Автор фото — Константинъ, вільна ліцензія CC BY-SA 4.0

Прийом фотографій на фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки» закінчився останньої секунди 30 вересня і ми поринули в наступний етап роботи — відбір найдостойніших.

Тож не злостіться на нас, будь ласка, що давно не писали — на відміну від панянки на франківському будинку,  у нас для лежання часу небагато 🙂

Трохи цифр. На конкурс було подано понад 36 тисяч фото, лічильник бачите самі у правій колонці сайту. З часом цифра на лічильнику може трошки зменшитися, бо не всі фото, на жаль, відповідають строгим правилам Вікісховища, але зовсім трошки. 259 авторів подали свої фото на конкурс, і це більше, ніж торік, а ще 45% зареєструвалися після початку конкурсу, себто навмисне для участі в ньому. Що ж, сподіваємося, хтось по дорозі встиг поцікавитися іншим вмістом Вікісховища (а це має 34 мільйони медіафайлів, готових до використання) і отримає з цього користь 🙂

Ми вже майже готові оголосити переможців у т.зв. кількісній номінації — тих, хто завантажив світлини найбільшої кількості різних об’єктів. Але перед цим ми ще хочемо трохи перевірити, чи ніде не закралося помилок і чи всі ID відповідають пам’яткам на знімках. Обіцяємо не відкладати надовго.

Нагородження переможців ми вже запланували на кінець листопада, тож за місяць маємо все перевірити, оцінити і сповістити героїв конкурсу. А поки Ви чекаєте, не забудьте перевірити, чи вказали електронну пошту в налаштуваннях обліковки у Вікісховищі — адже це саме той спосіб, у який з Вами за потреби зв’яжуться організатори.

13 thoughts on “Прийом світлин закінчився, або Спокій нам лише сниться

 • 06/10/2016 о 15:11
  Permalink

  Буду також вдячна, якщо до пам’яток дерев’яної архітектури 2016 буде додано підкатегорію пам’яток у Херсонській області – принаймні, одну таку церкву було сфотографовано у Бериславі. Дякую!

  Відповідь
 • 05/10/2016 о 19:18
  Permalink

  А можна не повірити про кінець листопада?
  Хвостик з весни все ще в’ється, а там фотографій було значно менше.
  Може є сенс призначити термін під Новий рік щоб не пороти гарячку?

  Відповідь
  • 05/10/2016 о 23:33
   Permalink

   Не повірити можна, але ми чесно плануємо кінець листопада.

   Відповідь
  • 06/10/2016 о 12:09
   Permalink

   Миколо, я тільки у серпні зрозуміла – Оргкомітет вирішив поєднати два нагородження (ВЛЗ та ВЛП) в одне – з метою економії часу і ресурсів і щоб люди не їздили туди-сюди 🙂 Влітку також конкурсанти ВЛЗ та члени журі розбіглись по мандрівкам – так що реалістично всіх було зорганізувати восени.

   Відповідь
 • 05/10/2016 о 14:37
  Permalink

  Дуже хотілося щоб організатори запустили бот який би повставляв фотографії тих пам’яток які були сфотографовані вперше. Гадаю це не важко і багато часу не забере і не сильно відволіче журі від сортування понад 36 тисяч фото.

  Відповідь
  • 05/10/2016 о 14:47
   Permalink

   Олександре, у нас у 2014 році з цього приводу була дискусія, а з 2015 року – домовленість, що , якщо кілька авторів сфотографували вперше пам’ятку – члени оргкомітету продивляться ці фото і спробують вибрати те, яке найкраще представляє пам’ятку. Так що це – не автоматична робота бота при наявності фото кількох авторів.

   Відповідь
   • 05/10/2016 о 15:25
    Permalink

    Тобто 2015 року вже був такий підхід задіяний? Мені здалося що тоді просто запустили бот і він все розставив на місця по принципу файл який біле “важить” те фото і потрапило перше на обкладинку. Ну це принаймні із того що я передивлявся вже після конкурсу.
    В будь якому випадку додало журі собі роботи хоча такий підхід десь і корисний. Менше шансів що на обкладинку потрапить не елемент декору, а вся будівля щоб в майбутньому конкурсантам було легше орієнтуватися при відборі своїх знімків щож вони нафотографували у подорожах.
    Отже будемо чекати.

    Відповідь
    • 05/10/2016 о 17:07
     Permalink

     До речі, ті фото нових пам’яток у списках, які, ви вважаєте, будуть недостатньо представляти пам’ятку, – ви самостійно зможете поміняти на більш достойне, на ваш погляд, фото. Тільки без вандалізму 😉

     Відповідь
     • 05/10/2016 о 17:53
      Permalink

      Це я знаю. Ніколи так не робив, тому що знаю як дивитися всі фото завантажені під тим чи іншим ID, за вийнятком тих випадків коли на фото було зображено невірний об’єкт.

 • 05/10/2016 о 13:49
  Permalink

  Доброго дня! Буду дуже вдячна за роз’яснення підходу щодо кількості завантажених пам’яток у 2016 році, а саме – пам’яток, завантажених у останні хвилини. У 2013-2015 році декларувалось, що зараховуються усі пам’ятки, завантажені до 00-00 1 жовтня, тобто пам’ятки, завантажені о 23:59 30 вересня – також беруть участь у конкурсі. Цього року підхід чомусь помінявся і “приймати” фото перестали після 23:58. У мене є три гарні фото Меджибіжського замку, які офіційно зареєстровані на сайті як завантажені о 23:59 (тобто о 20:59 за лондонським часом), але вони не увійшли у загальну кількість завантажених пам’яток та не мають відмітки, що завантажені у рамках конкурсу WLM-2016. Прощу шановних членів оргкомітету пояснити, чому цього року не були прийняті на конкурс пам’ятки, завантажені о 23:59 (я нарахувала, що загальна кількість таких фото – біля 40), і чи можливо виправити ситуацію і прийняти фото на конкурс. Заздалегідь дякую!

  Відповідь
  • 05/10/2016 о 19:00
   Permalink

   Ми вияснили, що було не так. На сторінки Ваших фото додано шаблон конкурсу, а значить, вони пройдуть оцінювання.

   Відповідь
   • 06/10/2016 о 12:04
    Permalink

    Віро, дуже дякую за оперативну перевірку та виправлення ситуації!

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *