Новини / NewsОбласніПереможціРезультати

Найкраще фото міста Києва 2019 року

Найкращим фото Києва журі обрало фото вітряка із села Лісове Ніжинського району Чернігівської області, розташованого в Києві у Пирогові в Національному музеї народної архітектури та побуту України. Знімок зробив Сергій Рижков.

На більш ніж 133 гектарах музею просто неба представлена архітектура усіх історико-етнографічних регіонів України. Любителів пам’яток культурної спадщини цей музей точно не залишить байдужим.

Журі відзначило сюжет, кольори на фото. Член журі, фотограф, Сергій Зисько: «Круте фото… Гарна композиція і сюжет».

Наталія Шестакова, членкиня журі, фотографиня і мандрівниця, звернула увагу на «гарне небо та світ сонця на схилах», та зауважила, що «архітектурно-інженерні деталі вітряка, який, власне, має бути на фото головним, у тіні».

Минулорічним переможцем міста Києва стало зимове фото вулиці Андріївський узвіз.

У 2019 році учасники конкурсу сфотографували 964 пам’ятки Києва і завантажили до Вікісховища 2106 їхніх фото. За кількістю сфотографованих пам’яток цього року Київ поступається лише Львівській області (там цьогоріч сфотографували 1075 пам’яток і завантажили 2991 світлину). Загалом у списку пам’яток Києва є понад 3848 об’єктів культурної спадщини, за вісім років конкурсу було сфотографовано 3552 пам’яток. Тобто 92% пам’яток міста з конкурсного списку мають свої фото у Вікісховищі.

58 конкурсантів цього року завантажували київські фото, а за вісім років конкурсу пам’ятки Києва у Вікісховищі ілюстрували 605 учасників.

Вітаємо переможця і бажаємо ще більше влучних кадрів!

2 коментарі до “Найкраще фото міста Києва 2019 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *