Україна претендує на друге місце у світі

Випередивши Німеччину лише на 80 фото, Україна претендує на друге місце у всесвітньому фотоконкурсі Вікі любить пам’ятки (Wiki Loves Monuments) за кількістю завантажених для участі в конкурсі світлин пам’яток історії та культури — завантажено майже 36 тис. фото!

Як пишуть на сторінці https://www.facebook.com/Mova.Online «Це, безумовно, – вияв патріотизму, свідомого ставлення до своєї історії, ентузіязму та співпраці багатьох людей та веб-спільнот. Разом ми можемо більше!»

wlm2013

Хоча остаточні підсумки ще не підведені і можливо вилучення фото, які, наприклад не відповідають законодавству про авторські і суміжні права, однак вже є певним якщо не друге, то третє місце у цьому найбільшому, за свідченням Книги рекордів Гіннеса, світовому фотоконкурсі для України.

Джерело:http://wikizabytki.pl/stats/

5 думок щодо “Україна претендує на друге місце у світі

  1. Можна тішити себе думкою, що ми практично розділили 2-3 місце з німцями. А також, що самостійно опустивши своє місце — ми тим самим підняли свою репутацію власної чесності. Втім — головне не місце — а добре ілюстровані статті Вікіпедії.

  2. У неділю на засідання журі один з членів журі виявив, що хтось завантажив його фото, стали перевіряти фото того користувача, виявлося, що всі 43 крадені з інших сайтів. Тому їх і вилучили.
    Несвободи панорами теж багато вилучають.

  3. 35547 фото з України, проти 35585 фото Германії… Виходить ми все-таки здали друге місце через фото з помилками?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *