Дякуємо!

Одна з останніх фотографій конкурсу, завантажена за хвилину до завершення, Гончарна башта, Кам’янець-Подільський. Автор — Присяжнюк Максим, CC-BY-SA-3.0

Перша хвиля ейфорії пройшла, можна зупинитися, глибоко вдихнути, порахувати до десяти… і видихнути. ДЯКУЄМО. Дякуємо усім за Ваш внесок, за підтримку, за допомогу. За світлину, дві, три, сто, сотні, тисячі. За поширення інформації. За опрацьовування списків. За все-все-все.

Ми вдячні тим працівникам органів державної та місцевої влади, які відповідально поставилися до своїх обов’язків і вчасно та якісно надали нам відповіді на запити. Ми вдячні волонтерам, які надсилали запити, опрацьовували отримані дані і створювали списки для завантаження фото, виправляли помилки. До роботи над списками певних регіонів долучилися і нечлени оргкомітету, яким хотіли б подякувати окремо. Це: AMY 81-412 (Київ), Aeou (Львівська область), Haidamac (Черкаська), Investigatio (Одеська, Крим), Kamelot (Крим, Севастополь, Черкаська тощо), Shchur.sa (Хмельницька), Star1961 (Чернігівська), UA-Lora (Київська), Ykvach (Одеська), WDKeeper (Кривий Ріг), Елвіс (Кіровоградська). Ми також вдячні програмістам, які автоматизовували ті завдання, які можна було автоматизувати. Ми вдячні тим партнерам, які нас підтримали – інформаційно та матеріально.

Станом на 0:00:00 1 жовтня 2013 року ми були другими у світі за кількістю поданих на конкурс фотографій. Було зафіксовано і кількість: 35 710. Щиро дякуємо усім… і залишайтеся з нами 😉 Попереду ще робота оргкомітету над поданими роботами (перевірка оригінального авторства, проставлення ідентифікаторів тощо), ще буде робота журі із відбору та оцінювання фотографій. Тому стежте за оновленнями інформації на сайті!

Поділіться з друзями:
This entry was posted in Без категорії by antanana. Bookmark the permalink.

11 thoughts on “Дякуємо!

 1. Pingback: Оголошуємо нагородження переможців! | Wiki Loves Monuments – Вікі любить пам'ятки

 2. І за всілякими технічними аспектами в коментарях загубилось головне – що справді величезний конкурс проведено (ну принаймні найосновніший з його етапів), і проведено продуктивно. А кількість фото (сподіваюсь) переходить у якість, та й навіть сірі та розмиті ВІЛЬНІ фото
  (як ото мої) – то все-таки доступні відтепер вільні фото.
  І організатори могли б і собі подякувати за все зроблене. Або я їм подякую 🙂 То дякую вам 🙂

 3. А моїх декілька останніх фото, які я завантажувала 29 та 30 числа, чомусь не опублікували. Хотілось би знати, чому так?. З повагою.

  • А де, по-вашому, їх мали публікувати? У конкурсі беруть участь всі фото, що знахоляться в цій категорії: https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Images_from_Wiki_Loves_Monuments_2013_in_Ukraine (там багато сторінок). Якщо ваші фото там є, значить вони беруть участь у конкурсі.

   • Мені здається, що потрібно було зробити пояснення, що світлини у переліку присутні для зручності, а то це породжує численні питання. Для багатьох є дуже не очевидним, що результат завантаження знімків – це зберігання на wikimedia commons, якою дані учасники все одне не вміють користуватися.

    Можливо є доречним сторінка з лікбезом зі світлинами навіщо потрібен commons, як ним користуватися і як дані з нього використовуються у інших проектах Вікімедіа.

    типа:
    а) Петро приймає участь у конкурсі і завантажує знімки на Вікісклад (wikimedia commons)
    б) Петро та інші користувачі заходять на вікісклад і роблять певні дії, щоби знайти своє фото (для розуміння навігації)
    в) У випадку доцільності Петро або інші користувачі додають до статей у Вікіпедії своє фото.

    • Взагалі-то це описано у ЧАПі (перші два запитання). І неодноразово писалося в коментах, що вже і набридло повторюватися.
     Напишіть ще раз, і все одно хтось того не знайде, бо полінуватиметься прочитати. Хоча не знаю, можливо великими різнокольоровими літерами…

     • Нині з людьми потрібно я з дітьми, якщо ви хочете, щоб вони щось зробили. Сенс конкурсу був би краще зрозумілим по світлинам, але у “Як прийняти участь” немає ніякого ілюстративного матеріалу. ЧАПи це дещо інше – окремі питання, а не ідея від альфи до омеги.

     • “Нині з людьми потрібно я з дітьми” розмалювати все в коміксах? 🙂

  • Якщо ви про списки, то я поки припинив їх оновлювати роботом, бо дякі його редагування з різних причин відкидали (через неправильні ідентифікатори і через кешування попередніх неправильних ідентифікаторів), я його трохи підправлю і запущу знову. Дякую за участь, Ілля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *