Списки пам’яток

Нижче надано посилання на списки пам’яток по областях України. Оберіть область, яка Вас цікавить, — після натискання по посиланню, ви перейдете на сторінку у Вікіпедії — далі оберіть район або місто. Перед Вами відкриється список пам’яток цієї місцевості. Кожна пам’ятка має свій ідентифікатор («ID»), який необхідно вводити при завантажені фотографій, а також адресу, географічні координати і стовпчик, в якому Ви можете перевірити, чи є фотографії цієї пам’ятки у Вікісховищі.

Списки можуть бути неповними. Якщо Ви хочете додати фотографії пам’яток, яких немає в представлених списках, але Ви знаєте, що об’єкт є пам’яткою офіційно (і можете послатися на відповідне рішення), просимо звертатися на сторінку обговорення чи електронною поштою wlm@wikimedia.org.ua. Організаторами конкурсу такі пам’ятки будуть додані до конкурсного списку.

Списки пам’яток
Київ
Севастополь
КримСімферополь
Вінницька областьВінниця
Волинська областьЛуцьк
Дніпропетровська областьДніпро
Донецька областьДонецьк
Житомирська областьЖитомир
Закарпатська областьУжгород
Запорізька областьЗапоріжжя
Івано-Франківська областьІвано-Франківськ
Кіровоградська областьКропивницький
Київська область
Луганська областьЛуганськ
Львівська областьЛьвів
Миколаївська областьМиколаїв
Одеська областьОдеса
Полтавська областьПолтава
Рівненська областьРівне
Сумська областьСуми
Тернопільська областьТернопіль
Харківська областьХарків
Херсонська областьХерсон
Хмельницька областьХмельницький
Черкаська областьЧеркаси
Чернівецька областьЧернівці
Чернігівська областьЧернігів

Для спеціальних номінацій укладено вибіркові списки.

Спеціальні номінації 2016 року:

Спеціальні номінації 2014 року:

Спеціальні номінації 2013 року:

Колекція автентичних списків (файли отримані нами від обласних держадміністрацій у 2012-2013 роках)

166 thoughts on “Списки пам’яток

  1. Здравствуйте! Продвину ваш сайт качественными ссылками в поисковиках Яндекса и Google. На ваш сайт будут ссылаться очень трастовые сайты, что отлично скажется на росте ваших позиций в поисковой выдаче по ключевым запросам.

    От вас мне нужны лишь ключевые слова, по которым вы хотите продвинуть свой сайт в топ. Остальное все беру на себя. Работа занимает неделю-две, я постоянно на связи (почта, вайбер, скайп, телеграм). Стоимость моей услуги всего лишь 15000 рублей, вам сделаю скидку в 5000р. На данный момент свободен и могу приступить к вашему заказу.

    Делаю качественно, есть постоянные клиенты. Имею опыт в продвижении, более 6 лет. Если вас интересует мое предложение, пожалуйста свяжитесь со мной по почте proxrum**@**mail.ru (звездочки * плиз удалите), а еще лучше для быстрой связи сообщите мне в письме свой из выше перечисленных контактов (почта, вайбер, скайп, телеграм).

  2. Добрий день, бажаємо прийняти участь у конкурсі. В якості конкурсної фотографії хочемо надати світлини пам’ятника відомому українському композитору Миколі Дмитровичу Леонтовичу, який є автором всесвітньо відомої обробки народної пісні «Щедрик», який було встановлено в м.Покровськ. Але так як пам’ятник був відкритий лише у серпні 2018 року на даний момент він ще не стоїть на державному обліку, ведеться робота щодо складання відповідної документації з метою занесення пам’ятника до переліку щойновиявлених. Чи можемо ми подати цю світлину для участі в конкурсі?

    • До участі у конкурсі, на жаль, ні. Якшо об’єкт ще не на обліку. Але Ви можете завантажити світлини до статті про місто чи пам’ятник (якщо є)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *