9 грудня — церемонія нагородження переможців

WLM-logo-ukЦеремонія нагородження переможців української частини міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки» відбудеться 9 грудня 2017 року (субота) у Києві. На захід запрошуємо призерів за всіма номінаціями, учасників фотоконкурсу, журі. Подія відбудеться у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного (проспект Перемоги, 50), початок о 12:00.

Приміщення вибране невипадково — значна частина пам’яток України, що є основними об’єктами фотоконкурсу, є пам’ятками архітектури. Також цього року бібліотека успішно завершила свій дев’ятирічний проект «Історія малих міст України», що передбачав підготовку та публікацію серії бібліографічних покажчиків, ілюстраціями для яких, зокрема, стали і світлини із фотоконкурсу «Вікі любить пам’ятки». Думаємо, що нашим учасникам буде цікаво побачити й погортати книжки зі своїми роботами.

Журналістам необхідно отримати акредитацію; просимо писати на адресу wlm-ua @ wikimedia.org або телефонувати за номером 0673437434 (Анна Хроболова).

Довідка: Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного — це єдина бібліотека державного значення з будівництва та архітектури в Україні.

16 думок щодо “9 грудня — церемонія нагородження переможців

  1. А що саме значить “нагородження переможців”? Окрім погортати книгу зі своїми фото буде ще якась грамота чи що?

    • Так, буде урочиста частина нагородження переможців (призи, сувеніри, дипломи), також можливість поспілкуватися з іншими учасниками, журі, організаторами тощо. Попити кави у теплій атмосфері 🙂

  2. Якщо вже все пораховано і призери та переможці визначені то може вже час запустити бота щоб порозставляв фото по раніше неосвітленим об’єктам.

  3. Це чудово! було б ще чудово, якщо б імена цих переможців оголосили – бо менш, ніж 3 тижні до нагородження, а жодного імені, навіть у кількісних номінаціях, поки офіційно оголошено не було

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *