Які з пам’яток фотографували найбільше?

Андріївська церква у Києві стала найбільш привабливою пам’яткою для учасників конкурсу. Фото – Vlad2003

Нещодавно на статистичному сервері з’явився інструмент, який дозволяє переглянути найчастіше фотографовані пам’ятки. Інструмент має два режими роботи – за кількістю учасників (слід увімкнути галочку“) та за кількістю знімків (галочку слід вимкнути).

Серед українських пам’яток найпривабливішою стала Андріївська церква у Києві – її сфотографували 15 учасників конкурсу. Серед популярних об’єктів також П’ятницька та Катерининська церкви в Чернігові, Хотинська фортеця – ці пам’ятки сфотографували по 14 учасників, а також Львівський оперний театр, сфотографований 13-ма учасниками.

одеська філармонія
Одеська філармонія представлена найбільшою кількістю знімків. Фото – Alex Levitsky & Dmitry Shamatazhi

Натомість найбільшою кількістю знімків представлена будівля, в якій нині розташовується Одеська філармонія. Серія із 277 знімків від учасників Alex Levitsky & Dmitry Shamatazhi детально знайомить нас з численними архітектурними деталями та інтер’єром.  В цій номінації на кращих позиціях переважно пам’ятки Одеси та Криму, а також серії фотографій Болехівської солеварні (Івано-Франківщина) та Голосіївського лісопарку (Київ).

Продовжується робота з підрахунку кількості сфотографованих пам’яток за містами України. На цей момент згідно зі статистикою більше 100 сфотографованих пам’яток мають Київ (1700), Одеса (790), Львів (682), Харків (395), Полтава (250), Івано-Франківськ (170), Вінниця (140), Кам’янець-Подільський (135) та Суми (115). Проте близько 5 тисяч фотографій фотографій ще не внесено на сторінки Вікіпедії, тож остаточні результати можуть суттєво відрізнятися від представлених сьогодні. Ви можете допомогти організаторам “вклеїти” фотографії вашого міста до конкурсних, відредагувавши список приблизно як показано за цим посиланням.

 

3 thoughts on “Які з пам’яток фотографували найбільше?

  • Мною було завантажено багато схожих знімків Болехівської солеварні, але я припускаю, що кожний із знімків дає більше інформації про певні фрагменти будівель ніж інші. Також стан будівель з часом погіршується і може солеварня вже повністю зруйнована….хто знає.

    Що стосується Голосіївського лісопарку, то даний набір знімків мені бачиться результатом змагання за перше місце по кількості завантажень. Напевно у автора закінчились фотографії і він зібрав зі своїх жорстких дисків все що зміг.

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *