6500 – Одеса і Харків борються за друге місце

Вітряк з Національного музею народної архітектури і побуту України. Фото – Alexostrov. Ця фотографія завантажена під № 6500

Кількість фотографій з України досягла 6500, а кількість учасників перевищила 300. Найкраще серед українських міст конкурсними фотографіями представлені Київ – 739, Одеса – 472 і Харків – 450. Більше 100 фотографій мають також Львів, Вінниця, Полтава і Маріуполь. Такими є дані статистики на вечір 16 вересня.

Між тим міжнародна команда організаторів конкурсу шукає програміста, що зміг би розробити спеціальний інструмент для роботи членів журі, що стикнуться з такою великою кількістю фотографій. Імовірно українським членам журі буде легше ніж іспанським, на яких вже очікує більше 20 тисяч світлин, але складніше ніж їх російським колегам, які тільки наближаються до позначки 5000. Бажаючих запрошуємо звертатися до оргкомітету.

3 думок щодо “6500 – Одеса і Харків борються за друге місце

    • Справа лише у кількості учасників. Хоч у Харкова лише бл. 500 об’єктів, а в Одесі бл. 1500, однак на кожний об’єкт кількість фото не обмежена. На нинішній момент, здається, що Одеса повільно поповнюється знімками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *